Produkcja mebli

Nasze systemy składowania http://logispolska.pl/produkt/systemy-skladowania to regały magazynowe najwyższej jakości Europejski producent worków na śmieci i opakowań foliowych

Główną formą pracy zakładów wytwarzających meble jest w dzisiejszych czasach jest produkcja mebli stylizowanych oraz o nowoczesnych, nieskomplikowanych formach. Miejscem produkcji jest najczęściej sporych rozmiarów hala wyposażona w szereg maszyn, które obsługuje tylko garstka ludzi.

Najczęściej stosowanym dziś materiałem jest tzw. płyta meblowa. Na nią nakłada się naturalną okleinę z drewnianymi doklejkami. Elementami przednimi są fronty, korony, cokoły oraz listwy z drewna litego. Do produkcji tego typu mebli używa się najbardziej popularnych rodzajów drewna: dębowego, brzozowego, sosnowego oraz olchowego. Dodatkową formą działalności w meblarskim zakładzie produkcyjnym może być produkcja z drewna klejonego. Tak przygotowane meble katalogowe lub na zamówienie wykańcza się barwnikami w rozmaitych kolorach oraz lakierami. Producenci chwalą się bogatym wzornictwem oraz zróżnicowaniem stylistycznym asortymentu. Czasami także stosują surowce ekologiczne oraz wykańczają produkty używając okuć, szkła czy elementów oświetleniowych.

fasadowe żaluzje poznań